23B47D0A-5D6E-4337-B684-7A309E33CA9C.JPG

CANAY BAHŞİ ILGIN, İlişki ve Aile Danışmanı, Cinsel Danışman

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Yüksel Lisansını “Ergenlik Döneminde Ebeveyn ile Yaşanan Çatışmalara Bağlanma Kuramından Bakış” proje tezini tamamlamıştır. Şu an da İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. 

Sektörün öncü firmalarında olan Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nden Cinsel Terapist, Boşanma Terapisti, Evlilik ve Çift Terapist ünvanlarını almıştır.

Değişimin içten dışa olacağı inancından hareketle toplumun temel taşı olan ailede oluşacak küçük bir değişimin dalga etkisi ile toplumu etkileyeceği savunmaktadır. Bu niyetle Düzce Üniversitesi Çocuk Gelişimi Sertifika programını tamamladı.

Gordon Enstitüsü “P.E.T Parent Effectiveness Training/ Etkili Anne ve Baba Eğitimcinin Eğitimini” alarak lisanslı Etkili Anne Baba eğitmeni oldu.

450 saatlik MEB onaylı Aile Danışmanlığı sertifika programını tamamlayarak “Aile Danışmanı” unvanını aldı.

Kendisinin ve çocuklarının gelişimi desteklemek, alanında daha da derinleşmek için 2016 yılı başında Adler International Learning Türkiye’den ICF (Uluslar arası Koçluk Federasyonu) onaylı ”Profesyonel Yaşam Koçu” tamamladı. Ardından FLOW Coaching International Türkiye’den Ebeveyn Koçluğunu tamamlayarak “Ebeveyn Koçu” ünvanını almıştır.  

Anne Babalara yönelik yazıları, Hürriyet Gazetesi Kelebek2 ekinde 5 hafta  boyunca "Anne Baba Rehberi" adı altında yazıları yayınlanmıştır.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Ücretsiz İlk Görüşme Fırsatı

Sizi, kendiniz ve aile ortamınızda karşılaştığınız sorunlara nasıl çözüm bulabileceğimizi konuşmak üzere 1 saatlik “Tanışma Seansı”na davet etmek istiyorum.

Bu görüşmemizde size ve ailenize uygun bir takım çözümler üretebileceğimizden eminim.