1980 doğumlu olan Canay, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde okurken iş hayatına başlamış, mezun olduktan sonra da bankacılık sektörüne adım atmıştır. İnsan ilişkilerine, samimiyete ve dürüstlüğe önem verdiği için sektör değiştirerek Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları sertifika programını tamamlamış ve İnsan kaynaklarına yönelmiştir. Tekstil sektöründe Kurumsal Akademi bünyesinde eğitim uzmanı olarak görev almakta ve The Ken Blanchard firmasının akrediteli eğitmeni olarak çalıştığı kurumda “Kişisel Liderliğin Büyüsü” eğitimini vermeye devam etmektedir.

En büyük keyfi yazmak olan ve bu niyetle başlamış olduğu bloguna  ilk çocuğu ile birlikte “Hamilelikte Ben” bloguna dönüştürmüş ve deneyimlerini anne adayları ile paylaşmaya başlamıştır. Blogger olarak başladığı yazarlık yolculuğuna My Net Anne veÇocuk sitesi yazarı olarak devam ederek daha fazla anne babaya ulaşma fırsatı edinmiştir. Hürriyet Gazetesinde Kelebek 2 ekinden 5 hafta "Anne Baba Rehberi" adı altında yazı yazmıştır.

 

Önce kendisinin sonrada çocuklarının gelişimi desteklemek ve alanında daha da derinleşmek için 2016 yılında Adler International Learning Türkiye’den ICF (Uluslar arası Koçluk Federasyonu) onaylı koçluk belgesini almış ve ardından FLOW Coaching International Türkiye’den Ebeveyn Koçluğunu tamamlayarak “Ebeveyn Koçu” ünvanını almıştır.  

Değişimin içten dışa olacağı inancından hareketle toplumun temel taşı olan aile de oluşacak küçük bir değişimin dalga etkisi ile toplumu etkileyeceği savunmaktadır. Bu niyetle "Çocuk Gelişimi Sertifika programı'nı tamamlamış ve Gordon Enstitüsü “P.E.T Parent Effectiveness Training/ Etkili Anne ve Baba Eğitimcinin Eğitimini” alarak lisanslı eğitmeni olmuştur.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Ücretsiz İlk Görüşme Fırsatı

Sizi, kendiniz ve aile ortamınızda karşılaştığınız sorunlara nasıl çözüm bulabileceğimizi konuşmak üzere 1 saatlik “Tanışma Seansı”na davet etmek istiyorum.

Bu görüşmemizde size ve ailenize uygun bir takım çözümler üretebileceğimizden eminim.

© 2017 by StyX

  • Grey Instagram Icon